Gdzie zostawić auto przed podróżą?
13 sty 2019

Gdzie zostawić auto przed podróżą?

Post by Redaktor

Właśnie zarezerwowaliście sobie dom w Hiszpanii na całe dwa tygodnie w sierpniu. Uwielbiacie ten kraj więc już nie możecie się doczekać by tam się udać. Powoli zaczynacie planować cały wyjazd. Zdaliście sobie sprawę z tego, że na czas Waszego pobytu na wakacjach musicie znaleźć odpowiednie miejsce dla Waszego samochodu. Nie macie zbyt dużego wyboru, musicie zostawić go na parkingu przy lotnisku.

Ile kosztuje parking na lotnisku w Modlinie?

Wylatujecie z Modlina, gdyż te lotnisko odpowiada Wam najbardziej. Lotnisko Modlin jest bardzo dobrze przygotowane pod względem ilości miejsc parkingowych. W jego najbliższym otoczeniu są trzy parkingi o numerach 1,3 i 7. 

Parking nr 1

Parking nr 1 jest położony najbliżej terminala lotniczego. Jest idealnym rozwiązanie dla tych, którzy chcą bardzo szybko ruszyć w dalszą podróż. Za pobyt na samochodu na parkingu płaci się już od momentu wjazdu na parking. Jest możliwość opłaty godzinowej oraz opłaty za dobę. Jeżeli pozostawiacie samochód na 3 godziny to zapłacicie za to 20 zł. Jeżeli chcecie by auto była tam do 8 godzin to cena wynosi 50 zł. Cena za jedną dobę to 65 zł i za każdą kolejną musicie zapłacić o 10 zł więcej czyli 75 zł przy dwóch i 85 zł przy trzech dobach.

Parking nr 3

Ten parking umieszczony jest w odległości 500 metrów od terminala. Jest na nim 200 miejsc postojowych. Jest to dobre rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy wyruszają w kilkudniową podróż. Ceny na tym parkingu są niższe niż na Parkingu nr 1. Dobra kosztuje tutaj 45 zł. Dwie Druga doba to koszt 50 zł a trzecia 60 zł.

Parking nr 7

Jest to parking znajdujący się najdalej od terminala lotniczego i jest to parking długoterminowy. Auto można tam pozostawić jedynie na doby. Pierwsza doba kosztuje 45 zł. Im dłużej auto zostaje na parkingu tym cena jest mniejsza. Pobyt 15 dniowy to koszt 105 zł.

Wybór miejsc postojowych jest dość duży i każdy podróżny znajdzie coś dla siebie. Jeżeli chcielibyście porównać ceny z innymi lotniskami to zawsze możecie zajrzeć na przykład na http://parkingwbalicach.pl/ i sprawdzić jakie tam są koszty zostawienia auta na parkingu przy lotnisku.

Tags:

0 Comments

Leave a Comment